Wyprawy CABRIO POLAND. Robimy to, bo lubimy żyć

Picture of Redakcja Cabrio Magazyn
Redakcja Cabrio Magazyn
26 listopada, 2021r.

Podobne z tej kategorii

Zrzut-ekranu-2023-11-13-o-15.09
AUDI TT FINAL EDITION czyli koniec ikony designu
Spending,Great,Time,In,Convertible
MANAGER DS. SZCZĘŚCIA I POZYTYWNYCH WIBRACJI Z PARTNERAMI
Reindeer,At,Norway
CABRIO VIKINGER! Skandynawia to nie tylko Fiordy
CP-cover-2024-1-2
9. Międzynarodowy Festival CABRIO POLAND tym razem w LAKE HILL Resort & SPA

Od pierwszego dnia, pracując przy bardzo różnych projektach spełnialiśmy marzenia naszych gości o podróżach w niebanalny stylu, stawiając na autentyczne doznania w wyjątkowej oprawie, na wychodzenie poza utarte szlaki i poszerzanie kolekcji wyjątkowych wspomnień. Podróżowanie w cabriolecie idealnie wpisuje się w nasza misję. Lubimy nieszablonowe wyprawy i cieszymy się, że coraz więcej osób skłania się ku przygodzie wspólnie z  Watahą. To prawda, że w CABRIO POLAND jest nieistotne, czy chcieliby się udać na wypoczynek nad Adriatykiem, czy wziąć udział we wspólnie podróży nad Bałtykiem,  czy odpocząć od cywilizacji w Bieszczadach podziwiając rozgwieżdzone niebo, każdy powód i kierunek jest dobry, a sprostanie wyzwaniom to kwintesencja działania Watahy! 

Inspirują nas nie tylko nasze własne podróże i nowe doświadczenia, lecz także nasi Goście którzy powracają do nas z coraz odważniejszymi pomysłami. Ufają nam i wiedzą, że będziemy w stanie spełnić ich marzenia. Nie pytamy dlaczego? Pytamy, dlaczego nie?! 

Wyprawy CABRIO POLAND 

Będąc zespołem z tzw. „różnych światów” gwarantujemy naszym gościom jakość wypraw popartą doświadczeniem, elastyczność, niesamowitą prostotę oferty, a przede wszystkim dostarczenie wyjątkowych wrażeń, bo atmosfera na naszych wyprawach, jest wyjątkowa. Każda Wyprawa CABRIO POLAND czyt. jej program przygotowywany jest indywidualnie, a nasi Goście, jej uczestnicy, czyli Wy, mogą być pewni, że zadbamy o najmniejszy detal. Wypoczywamy w niezwykłych miejscach, poznajemy ciekawych ludzi i zasiadamy do stołów wszędzie tam, gdzie warto bywać.  W CABRIO POLAND gwarantujemy niepowtarzalne wspomnienia! 

Chorwacja, Rumunia, Węgry, Niemcy, Szwajcaria, Włochy, Francja czy Skandynawia, to tylko niektóre z destynacji w których czujemy się jak ryba w wodzie, dlatego oferujemy wam podczas naszych wypraw najbardziej niepowtarzalne atrakcje, wyjątkowe miejsca do zwiedzenia i oczywiście spotkania z ciekawymi ludźmi. Dobrze wiemy jak zorganizować pełne wrażeń dedykowane wyjazdy dla kobiet oraz emocjonujące wyprawy w męskim stylu. To co charakteryzuje Wyprawy CABRIO POLAND to wyjątkowa atmosfera, bo wolimy podróże mierzyć w zawartych przyjaźniach niż w kilometrach. 

Marzyciele bez dachu nad głową

Wataha CABRIO POLAND to mieszanka charakterów, temperamentu i doświadczenia. Każdy z nas jest inny i ma inne podejście do życia, ale wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że to czym się zajmujemy, sprawia nam przyjemność, bo to właśnie przyjemnością się zajmujemy. Spełnianie marzeń oraz odkrywanie uroków kolejnych miejsc są dla nas ogromną wartością. Wierzymy, że jest jeszcze wiele ciekawych miejsc do zobaczenia i że, nasza pasja odkrywania przekona Was do wspólnych podróży, tych bez dachu nad głową. 

Zapraszamy zatem, do wzięcia udziału w naszych wyprawach, zapytacie dlaczego? Bo wiemy jak, bo kochamy to i bardzo lubimy żyć! Cieszymy się, że jesteście z nami #samipozytywniludzie

Najbliższe wydarzenia