Dla mediów

Kontakty prasowe

Wszystkich informacji na temat 5 ½ Międzynarodowego FESTIVAL’U CABRIO POLAND 2021 udziela Arkadiusz Szczepański.W razie pytań lub chęcinawiązaniawspółpracy przez biura prasowe, prosimy o kontakt mailowy: a.szczepanski@cabriopoland.comlub pod numerem telefonu: 792 701 570.

W zakładceznajdąPaństwo pakiet, z którego możnabędzieskorzystaćchcącopublikować informacje na temat wydarzenia. Przygotowane grafiki oraz informacje prasowe są oficjalnymi dokumentami opracowanymi przez Organizatora 5 ½ FESTIVAL’U CABRIO POLAND 2021.   

Akredytacje

Zapraszamy media do relacjonowania 5 ½ Międzynarodowego FESTIVALU CABRIO POLAND 2021! Akredytacja dziennikarska jest bezpłatna i uprawnia do udziału we wszystkich wydarzeniach, które będąmiały miejsce na terenie CUKROWNI ŻNIN w ramach imprezy CABRIO POLAND 2020 w Żninie..

Dziennikarzy zainteresowanych akredytacją prosimy o wypełnienie dostępnego poniżej formularza. Decyzję o przyznaniu akredytacji przekażemy w ciągu 3 dni od daty przesłania formularza. Jeśli mają Państwo pytania lub potrzebują dodatkowych materiałów, prosimy o kontakt biuro@cabriopoland.com.