Dla mediów

Kontakty prasowe

Wszystkich informacji na temat V Międzynarodowego FESTIVAL’U CABRIO POLAND 2020 udziela Arkadiusz Szczepański. W razie pytań lub chęci nawiązania współpracy przez biura prasowe, prosimy o kontakt mailowy: a.szczepanski@cabriopoland.com lub pod numerem telefonu: 792 701 570

W zakładce znajdą Państwo pakiet, z którego można będzie skorzystać chcąc opublikować informacje na temat wydarzenia. Przygotowane grafiki oraz informacje prasowe są oficjalnymi dokumentami opracowanymi przez Organizatora V FESTIVAL’U CABRIO POLAND 2020.   

Akredytacje

Zapraszamy media do relacjonowania V Międzynarodowego FESTIVALU CABRIO POLAND 2020! Akredytacja dziennikarska jest bezpłatna i uprawnia do udziału we wszystkich wydarzeniach, które będą miały miejsce na terenie CUKROWNI ŻNIN w ramach imprezy CABRIO POLAND 2020 w Żninie.

Dziennikarzy zainteresowanych akredytacją prosimy o wypełnienie dostępnego poniżej formularza. Decyzję o przyznaniu akredytacji przekażemy w ciągu 3 dni od daty przesłania formularza. Jeśli mają Państwo pytania lub potrzebują dodatkowych materiałów, prosimy o kontakt biuro@cabriopoland.com.