MANAGER DS. SZCZĘŚCIA I POZYTYWNYCH WIBRACJI Z PARTNERAMI

Picture of Redakcja Cabrio Magazyn
Redakcja Cabrio Magazyn
1 listopada, 2023r.

Podobne z tej kategorii

Zrzut-ekranu-2023-11-13-o-15.09
AUDI TT FINAL EDITION czyli koniec ikony designu
Reindeer,At,Norway
CABRIO VIKINGER! Skandynawia to nie tylko Fiordy
CP-cover-2024-1-2
9. Międzynarodowy Festival CABRIO POLAND tym razem w LAKE HILL Resort & SPA
Budapest,,Hungary,-,Aerial,View,Of,The,Beautiful,Hungarian,Statue
Węgry na tydzień - smacznie i kolorowo

Czyli zaczęło się! Rozpoczynamy rekrutację w CABRIO POLAND! Od kilku miesięcy nieustannie pracowaliśmy nad planami na 2024/2025 i choć dalecy jesteśmy od budowania dużych zespołów, sytuacja stawia przed nami nowe wyzwanie. Zapraszamy na pokład ludzi, którzy kochają ludzi. Tych, którzy wspólnie z nami pragną podróżować bez dachu nad głową przy okazji realizując cele związane z budowaniem portfela naszych Partnerów. Więcej informacji znajdziecie poniżej.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi dla wybranych, nie wymagamy Bio’sów, ani CV. Wystarczy mail z informacją o gotowości do działania. Zgłoszenia prosimy kierować pod adres rekrutacja@cabriopoland.com

MANAGER DS. SPRZEDAŻY SZCZĘŚCIA I POZYTYWNYCH WIBRACJI Z PARTNERAMI

Poszukujemy ludzi, którzy kochają ludzi, lubią z nimi rozmawiać i wspólnie spędzać czas przy okazji realizując wspólne cele. Jeśli czujesz, że mogłabyś/mógłbyś dołączyć do naszej Watahy to właśnie teraz jest okazja, poszukujemy min. 5 osób;

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne i skuteczne pozyskiwanie partnerów indywidualnych oraz firmowych gotowych wesprzeć działania Fundacji.
  • Prowadzenie spotkań i rozmów z partnerami Fundacji oraz utrzymywanie długookresowych relacji z nimi
  • Skuteczne oferowanie partnerom Fundacji naszych naszych propozycji współpracy dopasowanych do ich potrzeb
  • Dbałość o rozbudowę i rzetelną obsługę portfela swoich Partnerów 

Nasze oczekiwania

  • Przedsiębiorczość, zaangażowanie, wytrwałość i solidność
  • Komunikatywność i nastawienie na ludzi, praca z nami to relacje, relacje, relacje
  • Zainteresowanie współpracą o umowę B2B 
  • Etyczne i uczciwe podejście do naszych partnerów których tratujemy jak dobrych znajomych

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta.

Co możemy zaoferować Tobie w ramach współpracy!

Dużo WIĘCEJ przygód i emocji – bo jeśli kochasz podróże, w dodatku bez dachu nad głową, gwarantujemy, że odwiedzisz z nami najpiękniejsze miejsca w Europie, poznasz ciekawych ludzi i spędzisz czas w gronie tych dla których pasja, stała się sensem życia.

Dużo WIĘCEJ na Twoim koncie – Twoja prowizja od sprzedaży nie ma u nas górnej granicy i jest równie wysoka, co Twoje zaangażowanie. Za Twoją pracę po prostu płacimy bardzo dobrze. Przez pierwszy rok zapewnimy Ci specjale warunki „na start” dając stałą bardzo wysoką prowizję od sprzedaży i gwarancję współpracy z Fundacją.

Dużo WIECEJ elastyczności – mamy 17 imprez, które możesz zaoferować tym, którzy znajdują potencjał we wspieraniu inicjatyw takich jak CABRIO POLAND oraz widzą przestrzeń do rozwoju swojej firmy dzięki naszym imprezom, co daje Ci duży wachlarz możliwości.

Dużo WIĘCEJ rozwiązań – wesprzemy Cię we wszystkim co wiemy o organizacji imprez, zarówno tych kameralnych jak tych dużych masowych, przeszkolimy ze wszystkiego co będzie potrzebne do osiągnięcia naszych wspólnych celów. Zatroszczymy się o Ciebie na każdym etapie Twoich działań.

Dużo WIĘCEJ możliwości – my je oferujemy, a Ty wybierasz którą drogą będziesz podążać. Możesz być naszym handlowcem, ale możesz też zbudować Twój własny zespół sprzedażowy i awansować na Szefa Teamu sprzedaży Fundacji.

Dużo WIĘCEJ niż zespół – oprócz dobrych relacji, wparcia, otwartości i pomocy doświadczonych ludzi z Fundacji będziesz też częścią Watahy, jedynej Fundacji, która organizuje najbardziej energetyczne eventy dla miłośników cabrio w Europie.

Dużo WIĘCEJ z życia – zapomnij o sztywnych ramach, bo swój grafik dopasowujesz do życia prywatnego. Nie na odwrót!

Dużo WIĘCEJ wygody – stawiamy na elastyczność i otwarte podejście do współpracy. Pracujesz skąd chcesz i jak chcesz! Mamy do tego rozwiązania które wesprą Cię w kontaktach z Partnerami Fundacji.

Najbliższe wydarzenia