SUMMER PATROL 2024

Zapraszamy serdecznie na kontynuację jednej z najbardziej letnich imprez roku, czyli SUMMER PATROL !
TERMIN: 16/08/2024
– 18/08/2024
Czołem Wataho! 
 
W SUMMER PATROL 2024  przenosimy się w góry i tam właśnie będziemy podróżować bez dachu nad głową. Świeże górskie powietrze, kręte drogi, lasy i ogniska z gitarą na stanicach (to akurat ważna informacja) – gdzie będziemy nocować, to tylko mały wstęp do tego, co będzie się działo, podczas SUMMER PATROLU w sierpniu 2024!
 
Podróżujemy w kolumnie z konkretnym przesłaniem – najpiękniejsze podróże są bez dachu nad głową. Poznajemy historie regionu i celebrujemy każdą chwilę, bo lubimy z sobą spędzać czas. Przygotowaliśmy dla Was dwa pełne dni atrakcji, z survivalowym zabarwieniem – wszak finał mamy w Bieszczadach!
 
Słynna Bieszczadzka pętla, Bieszczadzkie noce, Bieszczadzka gościnność, Bieszczadzka kuchnia… możemy tak długo, ale dlaczego to piszemy?! Bo przygotowaliśmy jeszcze jeden dzień dla chętnych i zamierzamy Was zabrać do wielu ciekawych miejsc!
 
Cokolwiek by nie mówić, szykujcie się na małą podróż do czasów młodości, gdzie “Podróż za jeden uśmiech” gdzie siedzenie przy ognisku z gitarą i gdzie budził Was świt unosząc do góry poranne mgły! Bądźcie gotowi na przygody, bo zamierzamy je z Wami przeżyć. Zgodnie z zapowiedziami – wszystkie wydarzenia w 2024 będą się różnić od dotychczasowych i to będzie kolejne zaskoczenie.
 
Mamy tylko 50 biletów na to wydarzenie. Obsługiwać je będzie ekipa “4 cabrio Watahy CP”! Podróżować będziemy w grupie, spać natomiast wg. uznania – my zarekomendujemy miejsca, ale to Wasz wybór. Podczas wyprawy, będziemy mieli dwa wspólne posiłki i dwa wieczory zorganizowane również pod nas – gitary, muzykowanie, zabawa! Trasa w sumie nie przekroczy 284 km, z podziałem na dwa dni.

Tyle czasu pozostało do tego wydarzenia!

Dni
Godziny
Minuty

Szczegóły wydarzenia

Cena dla ekipy dwuosobowej – 899 PLN

Cena dla 1 osoby – 799 PLN

W cenie biletu uczestnicy  SUMMER PATROL 2024 otrzymują:

Formularz zgłoszeniowy

Należy zabrać ze sobą