Jesteśmy grupą miłośników cabrio

która organizuje najbardziej energetyczne eventy w Europie dla fanów jazdy z wiatrem we włosach. 

cabri poland (3)

Naszym celem jest

Naszym celem jest

rozwijanie wśród społeczeństwa kultury i wiedzy motoryzacyjnej na temat cabrioletów. Obalamy mity o jeździe cabrio tylko dwa miesiące w roku i tym, że są zarezerwowane dla nielicznej grupy ludzi najbardziej zamożnych. 

Doradzamy, czasem odradzamy ...

w zakupach wymarzonego cabrio, wspieramy się radą, doświadczeniem. Od lat konsekwentnie „zarażamy” pozytywną stroną podróżowania bez dachu. 

Cabrio Magazyn

powstał z myślą o miłośnikach wiatru we włosach. Dla ludzi ciekawych, wyznających zasadę “wiele marek, jedna pasja” dla tych, dla których cabrio stało się stylem życia. Przeczytasz tutaj zarówno o klasycznych, jak i nowoczesnych cabrioletach.

Przeżyjesz z nami przygodę życia, poznasz miejsca, którym warto poświęcić odrobinę uwagi i uraczysz swoje kubki smakowe czymś wyjątkowym. Bo wszystko co cabrio nie jest nam obce!

Kontakty prasowe

Wszystkich informacji na temat 7 Międzynarodowego FESTIVAL’U CABRIO POLAND 2022 udziela Arkadiusz Szczepański.W razie pytań lub chęci nawiązania współpracy przez biura prasowe, prosimy o kontakt mailowy: a.szczepanski@cabriopoland.com lub pod numerem telefonu: +48 792 701 570.

W zakładce znajdą Państwo pakiet, z którego można będzie skorzystać chcąc opublikować informacje na temat wydarzenia. Przygotowane grafiki oraz informacje prasowe są oficjalnymi dokumentami opracowanymi przez Organizatora 7 FESTIVAL’U CABRIO POLAND 2022.

Akredytacje

Zapraszamy media do relacjonowania 7 Międzynarodowego FESTIVALU CABRIO POLAND 2022. Akredytacja dziennikarska jest bezpłatna i uprawnia do udziału we wszystkich wydarzeniach, które będą miały miejsce na terenie CUKROWNI ŻNIN w ramach imprezy CABRIO POLAND 2022 w Żninie.

Dziennikarzy zainteresowanych akredytacją prosimy o wypełnienie dostępnego poniżej formularza. Decyzję o przyznaniu akredytacji przekażemy w ciągu 3 dni od daty przesłania formularza. Jeśli mają Państwo pytania lub potrzebują dodatkowych materiałów, prosimy o kontakt biuro@cabriopoland.com.