Jesteśmy grupą miłośników cabrio

która organizuje najbardziej energetyczne eventy w Europie dla fanów jazdy z wiatrem we włosach. 

cabri poland (3)

Naszym celem jest

Naszym celem jest

rozwijanie wśród społeczeństwa kultury i wiedzy motoryzacyjnej na temat cabrioletów. Obalamy mity o jeździe cabrio tylko dwa miesiące w roku i tym, że są zarezerwowane dla nielicznej grupy ludzi najbardziej zamożnych. 

Doradzamy, czasem odradzamy ...

w zakupach wymarzonego cabrio, wspieramy się radą, doświadczeniem. Od lat konsekwentnie „zarażamy” pozytywną stroną podróżowania bez dachu. 

Cabrio Magazyn

powstał z myślą o miłośnikach wiatru we włosach. Dla ludzi ciekawych, wyznających zasadę “wiele marek, jedna pasja” dla tych, dla których cabrio stało się stylem życia. Przeczytasz tutaj zarówno o klasycznych, jak i nowoczesnych cabrioletach.

Przeżyjesz z nami przygodę życia, poznasz miejsca, którym warto poświęcić odrobinę uwagi i uraczysz swoje kubki smakowe czymś wyjątkowym. Bo wszystko co cabrio nie jest nam obce!

Kontakty prasowe

Wszystkich informacji na temat 9. Międzynarodowego FESTIVAL’U CABRIO POLAND 2024 udziela Arkadiusz Szczepański. W przypadku pytań lub chęci nawiązania współpracy przez biura prasowe, prosimy o kontakt mailowy: press@cabriopoland.com lub pod numerem telefonu: +48 792 701 570.

Poniżej, na mniej niż 30 dni przed wydarzeniem znajdą Państwo Presspack, z którego można będzie skorzystać chcąc opublikować informacje na temat wydarzenia. Przygotowane grafiki oraz informacje prasowe są oficjalnymi dokumentami opracowanymi przez Organizatora 9. FESTIVAL’U CABRIO POLAND 2024.

Akredytacje

Zapraszamy media do relacjonowania 9. Międzynarodowego FESTIVALU CABRIO POLAND 2024. Akredytacja dziennikarska jest bezpłatna i uprawnia do udziału we wszystkich wydarzeniach, które będą miały miejsce na terenie LAKE HILL Resort & Spa w ramach imprezy CABRIO POLAND 2024.

Dziennikarzy zainteresowanych akredytacją prosimy o kontakt pod adresem press@cabriopoland.com