CABRIO ADRIATICA, czyli majówka bez dachu nad głową!

Redakcja Cabrio Magazyn
Redakcja Cabrio Magazyn
21 listopada, 2021r.

Podobne z tej kategorii

Budapest,,Hungary,-,Aerial,View,Of,The,Beautiful,Hungarian,Statue
Węgry na tydzień - smacznie i kolorowo
Aerial,Evening,Cityscape,Of,Old,Croatian,Resort,-,Omis,Town
Dalmacja, kraina pięknych kontrastów
Summer,Vacation,Concept,,Father,With,Baby,Son,Traveling,By,Cabriolet
Bezpieczeństwo dzieci w cabriolecie
Men,Spraying,Vinyl,Protectant,For,The,Convertible,Car,Soft,Roof
Impregnacja dachów cabrio

W maju, w Chorwacji powoli zaczyna się lato, jest przyjemnie ciepło, ale wciąż bez uciążliwych upałów, dlatego podróże bez dachu nad głową wydają się być wtedy najlepszą z możliwych alternatyw. Kręte, pełne pięknych widoków drogi wzdłuż Adriatyku, idylliczne wsie, przepiękne nie odkryte dotąd zamki i cudnie połyskująca błękitna woda… No właśnie, temperatura wody waha się w granicach 16-20 stopni (czyli tyle ile wynosi temperatura Bałtyku latem…), a średnia, dobowa temperatura powietrza wynosi 22 stopnie co jasno pokazuje, że na plażowanie w maju troszeczkę za wcześnie, chociaż zdarzają się gorące dni kiedy plaża zaczyna przypominać tą w szczycie sezonu letniego, ale przecież nie jedziemy tam plażować?! 

Pewnie zapytacie jak się ubrać na Majówkę w Chorwacji?! Odpowiadamy, na luzie! Pogoda w maju w Chorwacji potrafi być kapryśna ale bez przesady. My stosujemy zasadę zabierania połowę ubrań letnich, a połowę cieplejszych, z długim rękawem.

Niewątpliwym plusem wyjazdu w maju jest brak tłumów turystów, na który tak często narzekamy w szczycie sezonu letniego. W końcu jesteśmy w stanie zrobić zdjęcia zabytkom architektury czy przyrodzie w parkach narodowych. Dotrzeć ze spokojem do miejsc zwykle zatłoczonych przez turystów, z lubością delektować się wspaniałą kuchnią śródziemnomorska i poczuć ten wyjątkowy klimat który na długo potrafi utrzymać nas przy życiu, jeszcze długo po sezonie.

Ceny apartamentów i Hoteli w Chorwacji na początku maja są o wiele niższe niż na przykład w szczycie sezonu letniego. Istnieje realna szansa, że wybierając się z nami na CABRIO ADRIATICĘ będziecie odpoczywać w miejscach które w sezonie byłby nieodstępne, co więcej o połowę droższe. Zapraszamy zatem, na super energetyczny event spod znaku cabrio. Imprezę dedykowaną dla miłośników wiatru we włosach, która odbędzie się w Chorwacji! CABRIO ADRITAICA bo o niej mowa, to prawie 800 km w cabrioletach po trasach pełnych malowniczych widoków, to wizyty w wyjątkowych miejscach nad Adriatykiem, spotkania z niezwykłymi ludźmi i absolutnie zniewalająca kuchnia śródziemnomorska!

Przygotujcie swoje cabrio na rejsy promami, szybkie odcinki i nocne loty! To będzie pierwsza tego typu impreza pod szyldem CABRIO ADRIATICA. Nigdy dotąd, nie było tak imprezowo jak podczas CABRIO ADRIATICA w 2022 roku! Już nie możemy się doczekać! Sprzedaż biletów już 26.11.2022 w naszym magazynie.Zaczynamy w malowniczym Motovun a kończymy w jednym z najpiękniejszych miast na ziemi, Dubrowniku. 

#cabriopoland #samipozytywniludzie #wyprawycabriopoland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najbliższe wydarzenia