9. Międzynarodowy Festival CABRIO POLAND tym razem w LAKE HILL Resort & SPA

aRas
aRas
27 października, 2023r.

Podobne z tej kategorii

Zrzut-ekranu-2023-11-13-o-15.09
AUDI TT FINAL EDITION czyli koniec ikony designu
Spending,Great,Time,In,Convertible
MANAGER DS. SZCZĘŚCIA I POZYTYWNYCH WIBRACJI Z PARTNERAMI
Reindeer,At,Norway
CABRIO VIKINGER! Skandynawia to nie tylko Fiordy
Budapest,,Hungary,-,Aerial,View,Of,The,Beautiful,Hungarian,Statue
Węgry na tydzień - smacznie i kolorowo

Zapraszamy Was serdecznie do udziału w 9. Międzynarodowym Festivalu CABRIO POLAND 2024! To wydarzenie stanowi kulminację pasji i fascynacji miłośników cabrio na całym starym kontynencie. Zrzesza ono ponad 15 000 pasjonatów kabrioletów, niezależnie od pochodzenia, pod jednym hasłem przewodnim: “Wiele marek, jedna pasja!”

9MFCP obiecuje niezapomniane przeżycia dla wszystkich uczestników. Na naszych gości czeka rozrywka przy akompaniamencie muzyki na żywo i umiejętności DJ-a, który doprowadzi Wasze serca do bicia w rytmie ulubionych utworów. Będziecie mogli podróżować rajdowo bez dachu nad głową, czerpiąc pełnię radości z wiatru w włosach. Szefowie kuchni zaś zadbają o Wasze podniebienia, serwując wykwintne dania, a lokalni winiarze hojnie obdarzą Was smakiem wina podczas degustacji. To prawdziwy festiwal dla zmysłów!

Nasza impreza, jak co roku, składa się z dwóch dni rajdowych oraz dwóch tematycznych wieczorów, które zapewnią Wam rozrywkę na najwyższym poziomie. Aby dopełnić całość, zaprosiliśmy specjalnych gości, którzy dostarczą dodatkowego blasku temu wydarzeniu.

Dziewiąta, wyjątkowa edycja Międzynarodowego Festivalu CABRIO POLAND odbędzie się w terminie od 6-ego do 8-ego września 2024 roku na terenie przepięknie usytuowanego LAKE HILL Resort & SPA. To miejsce samo w sobie jest niezwykłe i malownicze, co sprawi, że uczestnicy i odwiedzający będą mieli okazję doświadczyć niezapomnianych chwil.

Data wydarzenia nie została wybrana przypadkowo, co oznacza, że możecie spodziewać się jeszcze większej ilości niezwykłych atrakcji i niespodzianek. Organizatorzy przygotowali wiele szczególnych niespodzianek, abyście mogli cieszyć się wrześniowym weekendem w niepowtarzalny sposób.

Niemniej jednak, z uwagi na ograniczenia logistyczne, przygotowujemy 9. MFCP tylko dla pierwszych 150 ekip. Dlatego zachęcamy Was do szybkiego zapisania się na to niezwykłe wydarzenie, które stanowi bez wątpienia najważniejszą okazję dla miłośników cabrio w Europie.

Zapraszamy Was gorąco na 9. Międzynarodowy Festiwal CABRIO POLAND 2024. Dołączcie do nas, aby wspólnie tworzyć niezapomniane wspomnienia i świętować naszą pasję do kabrioletów! Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie w zakładce wydarzenia! Zapraszamy #samipozytywniludzie

Poniżej kilka zdjęć które wprowadzą w klimat naszego wydarzenia i przybliżą miejsce w którym odbywać się będzie 9. Międzynarodowy Festival CABRIO POLAND 2024! Enjoy!

 

Najbliższe wydarzenia