Zapraszamy na IV Międzynarodowy Festival Cabrio Poland 2019

Picture of Redakcja Cabrio Magazyn
Redakcja Cabrio Magazyn
29 stycznia, 2019r.

Podobne z tej kategorii

Zrzut-ekranu-2023-11-13-o-15.09
AUDI TT FINAL EDITION czyli koniec ikony designu
Spending,Great,Time,In,Convertible
MANAGER DS. SZCZĘŚCIA I POZYTYWNYCH WIBRACJI Z PARTNERAMI
Reindeer,At,Norway
CABRIO VIKINGER! Skandynawia to nie tylko Fiordy
CP-cover-2024-1-2
9. Międzynarodowy Festival CABRIO POLAND tym razem w LAKE HILL Resort & SPA

Zapraszamy na IV Międzynarodowy Festival CABRIO POLAND 2019

Do kalendarza najważniejszych imprez motoryzacyjnych 2019 roku wpisuje się IV Międzynarodowy Festival CABRIO POLAND. 3. sierpnia br. pasjonaci samochodów, ceniący sobie poczucie wolności i wiatr we włosach, wezmą udział w Festivalu CABRIO organizowanym w Wągrowcu. 

To pierwsze w historii miasta Wągrowca tego typu wydarzenie o charakterze międzynarodowym, które skupi pod jednym, otwartym dachem, branżę motoryzacyjną spod znaku cabrio!

W pierwszy weekend sierpnia, w Wągrowcu, zgromadzą się rzesze fanów aut z otwartym dachem, aby podziwiać piękno sylwetek tych samochodów. Oprócz ekip cabrio z całej Europy, do Wągrowca przyjadą miłośnicy motoryzacji przekonani o tym, że do tej pory nie wynaleziono lepszego pojazdu na słoneczną pogodę.

Fundacja CABRIO POLAND wraz z partnerem strategicznym – Miastem Wągrowiec oraz Miejskim Domem Kultury, wspierana zaangażowaniem prawdziwych pasjonatów motoryzacji, zajęła się organi- zacją największej w Europie imprezy motoryzacyjnej o tematyce cabrio, pod hasłem CABRIO POLAND – sami pozytywni ludzie!

Dwa dni atrakcji przygotowanych dla uczestników to, m.in. „CABRIO POLAND RALLY FULL CHALLENGES”, konkursy motoryzacyjne, prezentacje CAR AUDIO, STREFA BLASKU, występy artystów, przegląd filmów reklamowych o tematyce cabrio oraz próba bicia Rekordu przez fanów kabrioletów. Wyzwanie polega na zgromadzeniu największej liczby samochodów cabrio w jednym miejscu, w których jednocześnie zostaną opuszczone dachy. Program wydarzenia, jak co roku wzbudził zainteresowanie zagranicznych mediów, które potwierdziły, że będą relacjonowały przebieg tej wyjątkowej imprezy.

Ekipy cabrio mogą nabyć bilety na to wydarzenie za pośrednictwem strony internetowej.

Najbliższe wydarzenia