Z Nowym Rokiem…

0
365

Tak, Nowy Rok, nowe postanowienia.
Wszyscy obiecujemy sobie, że od stycznia zaczniemy dbać o siebie, zaczniemy inaczej jeść, będziemy więcej ćwiczyć, a miejsca gdzie możemy wypracowywać sylwetkę przeżywają oblężenie. Statystycznie oczywiście tylko do końca lutego, ponieważ od marca jakoś zapał postanowień ginie i większość z nas wraca do starych nawyków.

A gdyby tak zamiast jak co roku przestać robić „nierealne” postanowienia, pomyśleć co się chce dla siebie zrobić? w czym się wytrwa? Jakiś mały krok do wielkiej zmiany?

To samo dotyczy naszych życiowych postanowień – o zmianie pracy, miejsca zamieszkania czy otoczenia. Często to my sami stawiamy sobie bariery, których nie potrafimy przekroczyć, a przecież nie ma nic bardziej krzepiącego i dającego energetycznego „kopa” niż poczucie, że jednak się udało!. A jak się uda jeden raz to czemu nie ma się udać następny? Nigdy się nie poddawajmy, trzeba iść cały czas naprzód. Może ten rok 2020 to czas na spełnianie własnych marzeń? Może to właśnie w tym roku ktoś pojedzie na wymarzone wakacje, weźmie udział w fajnym evencie? To może właśnie ten czas na kupno wymarzonego samochodu, a może czas na cabrio?

Spełniajcie swoje marzenia, przekraczajcie swoje bariery, smakujcie życie i poznawajcie pozytywnych ludzi. Życzę Wam wszystkiego co najwspanialsze na 2020 rok.

Poprzedni artykułFord Escort cabrio 90KM 1995r. 3500 PLN
Następny artykułSmart Fortwo 700 2004r. 70KM 8500 PLN
Agnieszka Kaszyńska-Kaczkan
Życie jest pełne niespodzianek. Nigdy nie wiesz czego się spodziewać, ale ważne jest to, by w życiu iść za głosem serca. Po skończeniu studiów na filologii angielskiej, zapragnęłam rozwijać swoje kolejne zainteresowania. Skończyłam podyplomowo studia z HR, później życie wykręciło mi psikusa i pokazało, że nie jest wieczne. Postanowiłam zatem zadbać o siebie i innych. Skończyłam kolejne studia i zostałam Doradcą żywieniowym i specjalistą psychodietetyki. A to wszystko, cudownie połączyło mnie ze wspaniałymi ludźmi z cabrio. Te samochody to moja miłość od 15 lat i cudna pasja, którą dzielę z mężem i zarażam innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here