Współpraca pełna synergii

Redakcja Cabrio Magazyn
Redakcja Cabrio Magazyn
6 marca, 2019r.

Podobne z tej kategorii

jwo20211220001111
Poczujesz ten klang. Najgorętszy dźwięk roku
van-eerste-politie-porsches-koop
Porsche w służbie Policji. W płaszczach i rękawiczkach, ale w cabrio...
Volkswagen~Golf~Cabriolet~Mk1~(1)
Volkswagen Golf I Cabrio. Napisano o nim już wszystko 100 razy
221316187_1474818509554571_1439133709310396762_n
Wyprawy CABRIO POLAND. Robimy to, bo lubimy żyć

Fundacja CABRIO POLAND oraz GTM Start Gniezno współpracują ze sobą od maja 2016 roku czyli od dnia powstania klubu żużlowego. Podejmowane działania mają zróżnicowany charakter. Wzajemna promocja, aktywizacja środowisk działających przy GTM Start czy wsparcie w managerskich szkoleniach dla personelu, to standard, który na co dzień realizowany jest w ramach porozumienia obu stron. Do wachlarza działań, które stanowią o synergii obu podmiotów dołączają również te z zakresu profilaktyki i praktyk przeciwdziałania uzależnieniom.

Zarówno sportowcy, jak i członkowie Fundacji, pragną mocno zaakcentować swoją postawę realizując programy, które będą wspierały środowiska szczególnie narażone na ryzyko uzależnień. W planach wspólnych działań między innymi mamy cykl spotkań z młodymi kibicami sportu żużlowego i nie tylko. “Wiemy jak ważne jest zachowanie kultury trzeźwości i propagowanie dobrych praktyk wśród młodych ludzi.” – przyznaje prezes GTM Start Gniezno Tomasz Wojciechowski “Jako gnieźnianie wraz z pozostałymi członkami klubu czujemy zobowiązanie w stosunku do miasta jak i społeczności, która na co dzień spotyka się na naszym stadionie aby kibicować zawodnikom Car Gwarant Startu“ – mówi sternik gnieźnieńskiego klubu.

“Poprzez naszych zawodników chcemy propagować właściwe zachowania. Dla wielu młodych ludzi czołowi żużlowcy drużyny są idolami, niejednokrotnie wzorem do naśladowania“ – przyznaje Rafael Wojciechowski, menadżer sportowy pierwszoligowca. “Prowadząc szkółkę dla młodych adeptów szkoły żużlowej zamierzamy jeszcze mocniej zaznaczyć nasze stanowisko w tym temacie, obecność w jej szeregach to nie tylko nabywanie umiejętności jazdy na żużlu, ale także kształtowanie właściwych postaw. Wspólne programy które zamierzamy realizować w porozumieniu z gminami będą tego dobrym przykładem” – kończy.

Fundacja CABRIO POLAND, przygotowuje plan rozszerzenia działań z GTM Start Gniezno, a sam Prezes Fundacji Arkadiusz Szczepański zwraca uwagę na powagę wspólnych działań “Współpracę z Rafaelem Wojciechowskim jak i całym klubem traktuję z dużą estymą.” – mówi A.Szczepański. “Kibicujemy GTM Start Gniezno od pierwszego dnia i liczymy, że kolejny obszar działania będzie tylko przyczynkiem do jak najlepszego rozwoju obu podmiotów. Programy profilaktyki przeciwdziałania uzależnieniom to nasz wspólny cel.” – dodaje na zakończenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najbliższe wydarzenia