Otwarcie sezonu CABRIO POLAND 2022. To będzie wyjątkowe wydarzenie

Redakcja Cabrio Magazyn
Redakcja Cabrio Magazyn
23 listopada, 2021r.

Podobne z tej kategorii

jwo20211220001111
Poczujesz ten klang. Najgorętszy dźwięk roku
van-eerste-politie-porsches-koop
Porsche w służbie Policji. W płaszczach i rękawiczkach, ale w cabrio...
Volkswagen~Golf~Cabriolet~Mk1~(1)
Volkswagen Golf I Cabrio. Napisano o nim już wszystko 100 razy
221316187_1474818509554571_1439133709310396762_n
Wyprawy CABRIO POLAND. Robimy to, bo lubimy żyć

Od ponad dwóch lat czekamy na tę chwilę, aby miłośnicy wiatru we włosach mogli wziąć udział w uroczystej inauguracji sezonu CABRIO POLAND. Właśnie nadarza się nie lada okazja, bo spodziewamy się, że nadchodzący 2022 rok będzie bardziej łaskawy dla nas wszystkich i przyniesie nam możliwości do organizowania tego typu spotkań.

Restauracji Sarbinowskiej, miłośnikom cabrio nie trzeba szczególnie polecać, wiedzą bowiem, że jest to jedno z tych miejsc na mapie Europy, w którym szczególnie mile widziani są tzw.”cabrioleciarze”. Mając na uwadze tzw. feeling i wolę współpracy, nie wahaliśmy się nawet przez chwilę, gdy pomysł na miejsce i organizację wydarzenia padł właśnie na Restaurację Sarbinowską.

Wyśmienita kuchnia, za której sukcesem stoi dwóch wybitnych szefów – Fabiś & Kozłowski, niebanalne wnętrza i doskonała obsługa, to wizytówka Restauracji Sarbinowskiej, ale co my tutaj będziemy pisać, sami sprawdzicie. Zapraszamy zatem, na wyjątkową imprezę, na którą składać się będą min. prezentacje przyszłorocznych wydarzeń organizowanych przez Watahę CABRIO, degustacje przygotowane przez Restaurację Sarbinowską, poczęstunek od partnerów, muzyka na żywo i oczywiście „otwieranie dachów” Wszystkich zainteresowanych, zapraszamy na nasze wydarzenie na Facebooku https://fb.me/e/157Q9SVS3, wystarczy tylko wrzucić fotę swojego cabrio z dopiskiem #samipozytywniludzie

Zapraszamy, wszystkich miłośników cabrio na to wyjątkowe wydarzenie!

PS. Pozwoliliśmy sobie pokazać, kilka dań z „Jesiennego Menu” w Sarbinowskiej – dla nas, absolutny sztos!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najbliższe wydarzenia