Otwarcie sezonu CABRIO POLAND 2022. To będzie wyjątkowe wydarzenie

Picture of Redakcja Cabrio Magazyn
Redakcja Cabrio Magazyn
23 listopada, 2021r.

Podobne z tej kategorii

Zrzut-ekranu-2023-11-13-o-15.09
AUDI TT FINAL EDITION czyli koniec ikony designu
Spending,Great,Time,In,Convertible
MANAGER DS. SZCZĘŚCIA I POZYTYWNYCH WIBRACJI Z PARTNERAMI
Reindeer,At,Norway
CABRIO VIKINGER! Skandynawia to nie tylko Fiordy
CP-cover-2024-1-2
9. Międzynarodowy Festival CABRIO POLAND tym razem w LAKE HILL Resort & SPA

Od ponad dwóch lat czekamy na tę chwilę, aby miłośnicy wiatru we włosach mogli wziąć udział w uroczystej inauguracji sezonu CABRIO POLAND. Właśnie nadarza się nie lada okazja, bo spodziewamy się, że nadchodzący 2022 rok będzie bardziej łaskawy dla nas wszystkich i przyniesie nam możliwości do organizowania tego typu spotkań.

Restauracji Sarbinowskiej, miłośnikom cabrio nie trzeba szczególnie polecać, wiedzą bowiem, że jest to jedno z tych miejsc na mapie Europy, w którym szczególnie mile widziani są tzw.”cabrioleciarze”. Mając na uwadze tzw. feeling i wolę współpracy, nie wahaliśmy się nawet przez chwilę, gdy pomysł na miejsce i organizację wydarzenia padł właśnie na Restaurację Sarbinowską.

Wyśmienita kuchnia, za której sukcesem stoi dwóch wybitnych szefów – Fabiś & Kozłowski, niebanalne wnętrza i doskonała obsługa, to wizytówka Restauracji Sarbinowskiej, ale co my tutaj będziemy pisać, sami sprawdzicie. Zapraszamy zatem, na wyjątkową imprezę, na którą składać się będą min. prezentacje przyszłorocznych wydarzeń organizowanych przez Watahę CABRIO, degustacje przygotowane przez Restaurację Sarbinowską, poczęstunek od partnerów, muzyka na żywo i oczywiście “otwieranie dachów” Wszystkich zainteresowanych, zapraszamy na nasze wydarzenie na Facebooku https://fb.me/e/157Q9SVS3, wystarczy tylko wrzucić fotę swojego cabrio z dopiskiem #samipozytywniludzie

Zapraszamy, wszystkich miłośników cabrio na to wyjątkowe wydarzenie!

PS. Pozwoliliśmy sobie pokazać, kilka dań z “Jesiennego Menu” w Sarbinowskiej – dla nas, absolutny sztos!

Najbliższe wydarzenia