Ogólnopolski Rajd CABRIO po ziemi Świętokrzyskiej

0
281

Nie po raz pierwszy, Skarżysko-Kamienna stanie się miejscem spotkania miłośników wiatru we włosach. Zeszłoroczna edycja zlotu cabrioletów, przyciągnęła do miasta ponad 60 ekip z całego kraju. Sukces zeszłorocznego spotkania dał impuls do kontynuacji pomysłu jakim jest Ogólnopolski Rajd CABRIO po Ziemi Świętokrzyskiej. 

Organizatorzy tej imprezy już dziś deklarują, że zostanie ona wpisana na stałe do kalendarza najważniejszych imprez dla miłośników cabrio w kraju. Fani aut z otwartymi dachami, którzy odwiedzą ziemię Świętokrzyską, będą podziwiać nie tylko piękno sylwetek samochodów, ale także historyczne miejsca, które zostaną im udostępnione do zwiedzania – podkreśla Arkadiusz Szczepański, Prezes Fundacji CABRIO POLAND, współorganizator Rajdu.

Organizatorzy eventu przewidzieli liczne atrakcje dla kierowców, których szczegóły poznają podczas rajdu. Na starcie uczestnicy otrzymają specjalnie przygotowane na tę okazję mapy i identyfikatory. W programie pojawią się konkurencje aktywizujące uczestników, zarówno pod kątem sprawnościowym, jak i sprawdzającym ich wiedzę z regionu. Udział w imprezie jest darmowy i organizatorzy zapraszają już dziś do zapisów na specjalnie utworzonym wydarzeniu na Facebook’u. Wśród sponsorów eventu znajduje się min. marka Pringles, KOMODO Energy Drink, Santander Leasing, Mokate, czy Zakłady Mięsne Bystry. Organizatorami wydarzenia jest Urząd Miasta Skarżyska Kamiennej, Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku Kamiennej oraz Fundacja CABRIO POLAND. Z uwagi na rosnące wciąż zainteresowanie turystka samochodową spod znaku cabrio, organizatorzy spodziewają się dużej frekwencji. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here