8 Międzynarodowy Festival CABRIO POLAND

Picture of aRas
aRas
5 czerwca, 2023r.

Podobne z tej kategorii

Zrzut-ekranu-2023-11-13-o-15.09
AUDI TT FINAL EDITION czyli koniec ikony designu
Spending,Great,Time,In,Convertible
MANAGER DS. SZCZĘŚCIA I POZYTYWNYCH WIBRACJI Z PARTNERAMI
Reindeer,At,Norway
CABRIO VIKINGER! Skandynawia to nie tylko Fiordy
CP-cover-2024-1-2
9. Międzynarodowy Festival CABRIO POLAND tym razem w LAKE HILL Resort & SPA

8 Międzynarodowy FESTIVAL CABRIO POLAND 2023 to najważniejsza impreza motoryzacyjna dla miłośników cabrio w Europie. Zrzeszając ponad 15k pasjonatów Cabrio zarówno z Polski, jak i innych krajów europejskich, której przewodzi hasło „Wiele marek, jedna pasja!”.

8 Międzynarodowy FESTIVAL CABRIO POLAND 2023 to najważniejsza impreza motoryzacyjna dla miłośników cabrio w Europie. Fundacja CABRIO POLAND zrzeszając ponad 15k pasjonatów Cabrio zarówno z Polski, jak i z innych krajów europejskich, której przewodzi hasło „Wiele marek, jedna pasja!” raz do roku spotyka się na swoim święcie, aby wspólnie z innymi miłośnikami wiatru we włosach, podróżować i promować turystykę samochodową, bez dachu na głowąl

Podczas 8 Miedzynarodowego Festivalu CABRIO POLAND odwiedzą Dolny Śląsk i jego główne atrakcje, jednak tym tym razem, Organizatorzy dołożyli jeszcze do programu wizytę w Czechach. Zwyczajowo już, podczas święta cabrio, uczestnicy mogą spodziewać się trzech dni emocjonującej zabawy spod znaku cabrio, czyli bez dachu nad głową a Szefowie kuchni, zadbają o ich podniebienia, serwując pyszne dania w idyllicznym resorcie COTTONINA MINERAL HOTEL & SPA. 

Ósma, wyjątkowa edycja Międzynarodowego Festivalu CABRIO POLAND odbędzie się w terminie od 8 do 10 września 2023 roku dostarczy uczestnikom i odwiedzającym niezapomnianych wrażeń, odwiedzającym, bo można ich zobaczyć już 8.09 o godz. 10.00 przy ul. Zdrojowej jak wyruszają na trasę Rajdu pod tajemniczym tytułem „Czeski film”. 

Mając na uwadze nie przypadkowo wybraną datę wydarzenia, organizatorzy przygotowali jeszcze więcej niezwykłych atrakcji oraz niespodzianek dla wszystkich którzy wspólnie z Watahą CABRIO POLAND zamierzają spędzić ten wrześniowy weekend. Z uwagi na ograniczenia logistyczne, w 8 Międzynarodowym Festiwalu CABRIO POLAND bierze udział tylko 80 ekip. Fundacja CABRIO POLAND, spodziewa się w tym roku ekip z Polski, Czech, Niemiec i Holandii. Wszystkich mieszkańców i turystów odwiedzających w tym dniu Świeradów Zdrój, zapraszamy w najbliższy piątek, na deptak przy ul. Zdrojowej, będzie okazja porozmawiać z uczestnikami Festivalu, zapytać o auta, a może przymierzyć się do zakupu własnego wymarzonego „bezdasznika”?!

Najbliższe wydarzenia