Mazda MX-5 świętuje 30 urodziny! Wyścigowa pomarańcza!

Picture of Redakcja Cabrio Magazyn
Redakcja Cabrio Magazyn
8 lutego, 2019r.

Podobne z tej kategorii

Zrzut-ekranu-2023-11-13-o-15.09
AUDI TT FINAL EDITION czyli koniec ikony designu
Spending,Great,Time,In,Convertible
MANAGER DS. SZCZĘŚCIA I POZYTYWNYCH WIBRACJI Z PARTNERAMI
Reindeer,At,Norway
CABRIO VIKINGER! Skandynawia to nie tylko Fiordy
CP-cover-2024-1-2
9. Międzynarodowy Festival CABRIO POLAND tym razem w LAKE HILL Resort & SPA
Mazda MX-5 świętuje swoje 30 urodziny. To wystarczający powód, aby japoński producent zaoferował legendę roadstera w sportowej wersji pod nazwą: “30-lecie Mazdy MX-5”
Mazda pokaże w Europie specjalny model po raz pierwszy na Geneva Motor Show, czyli już  niebawem bo od 7 do 17 marca 2019 r. Nowym, limitowanym modelem producenci Mazdy pragną podziękować swoim fanom za wieloletnie wsparcie.

Nie znam miłośnika wiatru we włosach który na hasło Mazda MX-5 krzywiłby zaciekawiony czoło szukając w pamięci jak ona wygląda, ten najczęściej sprzedawany na świecie “rydwan dla ludzi fantazją” jest ikoną aut bez dachu. Tym ciekawiej zapowiada się ta “wyścigowa pomarańcza”

Nowo opracowany specjalny na tę okazję kolor, nazywa się Racing Orange. Jubileuszowe wydanie   Mazdy MX-5 jest ograniczone do 3000 pojazdów na całym świecie, z czego 350 przeznaczonych jest na rynek niemiecki! Ten specjalny model jest dostępny tylko w Niemczech z silnikiem wolnossącym Skyactiv-G 2.0 o mocy 135 kW / 184 KM z 6-biegową manualną skrzynią biegów w wersji Soft-Top lub jako MX-5 RF. Ceny zostaną ogłoszone z początkiem kwietnia, a ten wyjątkowy model będzie dostępny latem br. u naszych zachodnich sąsiadów.
Będziemy śledzić informacje, w jakich konfiguracjach trafi na nasz rynek i oczywiście kiedy?!
Więcej informacji już niebawem na Geneva Motor Show, do zobaczenia! aRs

Najbliższe wydarzenia