CABRIO ISTRIA 2023

TERMIN: 01/05/2023
– 07/05/2023
Istria jest najbardziej na północ wysuniętym półwyspem Chorwacji. Na 540 kilometrach wybrzeża znajdziecie małe zatoczki i piękne rajskie plaże. Na wielu z nich powiewa Błękitna Flaga jako znak szczególnie czystej wody. Jest tu też kilka bardzo popularnych nadmorskich kurortów. Na 10 najpiękniejszych plażach Istrii znajdziecie prawdziwe klejnoty. Niewiele jest tutaj typowych piaszczystych plaż, ale malownicze plaże żwirowe naprawdę mają też swoje zalety. Ponadto plaże Istrii charakteryzują się dobrą infrastrukturą, szerokimi możliwościami spędzania wolnego czasu … tyle opisów których setki znajdziecie w mediach, jednak my zobaczymy dużo więcej! Ta jedyna w swoim rodzaju „majówka” w Chorwacji to wycieczka w cabrio do miejsc, które zapadną w Waszej pamięci na bardzo długo, groty, jaskinie, ruiny zamkowe i który próżno szukać w prze-wodnikach, bo nie są one typowymi atrakcjami dla zwiedzających ten region Bałkanów. Wspaniała istryjska kuchnia, doskonałe wino i zniewalające widoki to tylko dopełnienie wszystkiego, co niesamowite podczas tej wyprawy. Jestem pewien, że propozycja spędzenia wspólnie z nami tygodniowego „weekendu majowego” będzie powodem wielu najpiękniejszych wspomnień, nie tylko w te długie zimowe wieczory!

Tyle czasu pozostało do tego wydarzenia!

Dni
Godziny
Minuty

Trasa wyprawy CABRIO ISTRIA

Szczegóły wyprawy

Udział w wyprawie ekipy dwuosobowej z noclegiem

Cena zawiera:

Udział w wyprawie ekipy dwuosobowej bez noclegu

Cena zawiera:

Każda z ekip otrzymuje Guide z informacjami na temat miejsc które odwiedzamy, zwyczajów, oraz zasad panujących w wybranych przez nas obiektach. Słownik mini rozmówkami, info o lokalnych przysmakach i wskazówki jak czerpać z Chorwacji “garściami” gdy podróżujemy w cabrio.

Formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest J&S Consulting Arkadiusz Szczepański, Mittenwalder Str. 12, Berlin 10691, Niemcy. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z Regulaminem.

Należy zabrać ze sobą