OTWARCIE SEZONU 2024

Z przyjemnością zapraszamy Was na niepowtarzalne, ekscytujące otwarcie sezonu organizowane przez Fundację CABRIO POLAND!
TERMIN: 13/04/2024
– 14/04/2024

Z przyjemnością zapraszamy Was na niepowtarzalne, ekscytujące otwarcie sezonu organizowane przez Fundację CABRIO POLAND! Przygotujcie się na 12 godzin niesamowitych emocji i niezapomnianych wrażeń. Tegoroczne wydarzenie zainspirowane jest popularnym serialem “Dom z papieru”, co gwarantuje niesamowite wizualne i muzyczne doznania. Rozbrzmiewać będzie uwielbiana przez wszystkich “Bella Ciao”, tworząc atmosferę pełną adrenaliny i zabawy.


Specjalnie dla Was, nasza ulubiona Restauracja Sarbinowska przejdzie spektakularną metamorfozę, by stać się miejscem, które Was zaskoczy i oczaruje. Zapewniamy, że nie zabraknie elementów charakterystycznych dla kultury cabrio, które sprawią, że każdy miłośnik czterech kółek poczuje się jak w raju.

Uwaga, miejsc jest ograniczona liczba! Zatem nie zwlekajcie i dołączcie do nas w tej niezwykłej przygodzie. To będzie dzień pełen niespodzianek, radości i wspólnego świętowania pasji do cabrio. Nie możemy się doczekać, by wspólnie z Wami uczcić ten wyjątkowy dzień. Do zobaczenia! Czołem Wataho!

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest zgłoszenie ekipy poprzez formularz i wpłata 50 PLN. Na miejscu czeka na Was przygotowany catering, napoje i oczywiscie dedykowany „OPEN BAR”.

Tyle czasu pozostało do tego wydarzenia!

Dni
Godziny
Minuty

Szczegóły wydarzenia

Formularz zgłoszeniowy