CABRIO VIKINGER 2023

TERMIN: 03/06/2023
– 10/06/2023
Skandynawia od lat zachwyca jakością życia, zapierającymi dech w piersiach krajobrazami, intrygującymi propozycjami kulturalnymi i ciekawym podejściem do życia, natomiast opowieści o Wikingach i ich obyczajach niosą w sobie jakąś magię której nie sposób było się oprzeć. Te wszystkie kamienie runiczne rozrzucone po całej Szwecji z wyrytymi na nich klątwami, seriale i filmy, które pokazują ich podboje – tak, to budziło w nas respekt, ale i ciekawość. Wikipedia po-daje, że Wikingowie to skandynawscy wojownicy, którzy od VIII wieku podejmowali się dalekich wypraw w celach kupieckich, osadniczych lub rabunkowych… Co ciekawe, ślad ich wierzeń do dziś można spotkać we wszystkich cywilizacjach, dla których Thursday (po szwedzku Thorsdag) oznacza czwartek. Tak naprawdę to dni tygodnia zawdzięczają swoje nazwy bogom, którzy dzielnych Wikingów wciąż ratowali z opałów. Pikanterii tej wyprawy niech doda informacja, że sami Skandynawowie których poznaliśmy podczas przygotowań, nakazywali nam mocno się zastanowić nad nazwą … bo ponoć Wikingowie, niekoniecznie muszą się dobrze kojarzyć. Cokolwiek by nie było, nas w Skandynawii urzekło wszystko, dlatego też zamierzamy odwiedzić te trzy kraje, za-czerpnąć powietrza bez dachu nad głową podziwiając piękno natury, Fiordy, skalne wodospady, trasy pełne cudnych, jak osadzonych w bajkach kolorowych domków i racząc się miejscową kuch-nią, która z pewnością zaskoczy miłośników cabrio. Zapraszamy na jedną z najbardziej emocjonujących wypraw w historii CABRIO POLAND, zapraszamy na CABRIO VIKINGER!

Tyle czasu pozostało do tego wydarzenia!

Dni
Godziny
Minuty

Trasa wyprawy CABRIO VIKINGER

Szczegóły wyprawy

Udział w wyprawie ekipy dwuosobowej

Cena zawiera:

Każda z ekip otrzymuje Guide z informacjami na temat miejsc które odwiedzamy, zwyczajów, oraz zasad panujących w wybranych przez nas obiektach. Słownik mini z rozmówkami, info o lokalnych przysmakach i wskazówki jak czerpać ze Skandynawii “garściami” gdy podróżujemy w cabrio

Formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest J&S Consulting Arkadiusz Szczepański, Mittenwalder Str. 12, Berlin 10691, Niemcy. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z Regulaminem.

Należy zabrać ze sobą