Cabrio Summer Patrol 2023

TERMIN: 18/08/2023
– 20/08/2022
SUMMER PATROL by CABRIO POLAND to impreza na której nie może Was zabraknąć. Jeśli kochacie przygody, wiatr we włosach i  dobrą zabawę, z pewnością to miejsce dla Was. Piąta już edycja super cabrio przygody z pewnością przejdzie do historii jako niezapomniana. Jak sama nazwa wskazuje, przenosimy się góry i tam właśnie będziemy podróżować bez dachu nad głową. Świeże górskie powietrze, kręte drogi, lasy i ogniska z gitarą na stanicach – gdzie będziemy nocować, to tylko mały wstęp do tego, co będzie się działo, podczas cabrio patrolu w sierpniu 2023! Zaczynamy w Świeradowie Zdrój a kończymy … to jeszcze, wielka tajemnica:) Gwarancja ceny tylko przy zgłoszeniu do 30.12.2022

Tyle czasu pozostało do tego wydarzenia!

Dni
Godziny
Minuty

Szczegóły wyprawy

Udział w wyprawie ekipy dwuosobowej

Udział w wyprawie ekipy jednej osoby

Cena zawiera:

Każda zgłoszona ekipa, przesyła informacje na miesiąc przed wydarzeniem dotyczące rozmiaru koszulek, wyjątkiem są tylko kobiety ciężarne, te mogą zamówić nawet na dwa dni przed imprezą.

Formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest J&S Consulting Arkadiusz Szczepański, Mittenwalder Str. 12, Berlin 10691, Niemcy. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z Regulaminem.

Należy zabrać ze sobą