CABRIO ISTRIA 2024

Przygotujcie swoje cabrio na podróże pełne zielonych tras, szybkie odcinków i nocnych lotów! CABRIO ISTRIA to prawie 800 km w cabrioletach po trasach pełnych malowniczych, zapierających dech w piersiach scenerii.
TERMIN: 27/04/2024
– 04/05/2024
Czołem Wataho!
 
CABRIO ISTRIA to prawie 800 km w cabrioletach po trasach pełnych malowniczych, zapierających dech w piersiach scenerii, to wizyty w nie odkrytych dotąd przez CABRIO POLAND miejscach – bo co roku, ten region zaskakuje nas swoimi atrakcjami. Dlatego przyszłoroczna CABRIO ISTRIA znów zaskoczy, nowymi smakami – czekolady, trufli, szparag, czy Tarvericy no i absolutnie zniewalającą kuchnią śródziemnomorską!
 
Tym razem, odwiedzimy kilka nowych adresów – winnice, podróżować będziemy cabrio na wagonach, odwiedzimy Słowenię, Włochy, Chorwację
 
Ta wyprawa do Istrii, to podsumowanie kilku lat naszej pracy i poszukiwań wszystkiego co najpiękniejsze w tym regionie. To podróż pełna zwrotów akcji, dużo w niej smaku i ciekawostek z Istrii. To interesująca podróż w głąb historii tego miejsca.
 
Przygotowaliśmy dla Was rezerwacje w miejscach (restauracjach, konobach, winnicach) których nie sposób ominąć będąc na Istrii, ale też takich, których próżno szukać na mapie kulinarnej tego regionu. Zasiądziemy do stołu z autochtonami, którzy opowiedzą Wam jak powstają przygotowane dania i skąd czerpią składniki, aby efekt był tak wyjątkowy.
 
Przygotujcie swoje cabrio na podróże pełne zielonych tras, szybkie odcinków i nocnych lotów! Te ostatnie, jeszcze nie realizowane na naszych wyprawach, ale mamy coś specjalnego! Mimo tego, że ta destynacja jest na stałe wpisana w kalendarz naszych corocznych wypraw, to przyszłoroczna, będzie pierwszą tego typu imprezą pod szyldem CABRIO ISTRIA. Dokładamy również starań, by była cykliczna, współpracując z lokalnymi przewodnikami i włodarzami tych cudnych miejsc. 

Tyle czasu pozostało do tego wydarzenia!

Dni
Godziny
Minuty
Cabrio Istria 2024 (3)

Szczegóły wydarzenia

W cenie biletu uczestnicy  Międzynarodowego CABRIO ALPINA  2024 otrzymują:

Formularz zgłoszeniowy