CABRIO DALMACJA 2024

Wiosenna wyprawa do Dalmacji pokaże nam wszystko to, co najpiękniejsze o tej porze roku.
TERMIN: 04/05/2024
– 10/05/2024
Czołem Wataho!
 
Ktoś powie, takiej wyprawy jeszcze nie było i ma rację, bo to co przygotowaliśmy dla Was zaskoczy nawet wybrednych podróżników w cabrio. Chorwacja, czyli ten wyjątkowo malowniczy i gościnny kraj położony nad Morzem Adriatyckim stanie się miejscem wyjątkowej wyprawy w niecodziennym wydaniu. Wiosenna wyprawa do Dalmacji pokaże nam wszystko to, co najpiękniejsze o tej porze roku.  Twierdze, wodospady, opuszczone wyspy, cudne senne miasteczka i kręte przepiękne widokowe trasy, to w jednym zdaniu podróż po Dalmacji.
 
Odwiedzimy słynne chorwackie atrakcje, spróbujemy wyjątkowych dań serwowanych nam przez szefów kuchni, odwiedzimy miejsca których próżno szukać w przewodnikach, zapytacie dlaczego? Bo lubimy Was zaskakiwać! 
 
Jak już wspomnieliśmy, odwiedzimy wiele zamków, twierdzy i warowni. Pewnie przyjdzie nam zwiedzić wiele miejsc, które niekoniecznie znajdują się na mapie „turysty” w Dalmacji, ale po to właśnie to robimy! Jakość dobranych atrakcji zaplanowanych na trasie CABRIO DALMACJA oraz miejsca „kulinarnych uniesień” wyróżniają szczególnie naszą wyprawę i nie bez kozery nasze wyprawy do Chorwacji nazywane są najpiękniejszymi przygodami życia!
 
Czeka nas 7 dni bałkańskich przygód, przygód które pozostaną w pamięci na lata. Cieszmy się na Waszą obecności i nie możemy doczekać się, aż wspólnie wyjdziemy na trasę jednej z najbardziej malowniczych wypraw w tej części Europy!

Tyle czasu pozostało do tego wydarzenia!

Dni
Godziny
Minuty

Szczegóły wydarzenia

W cenie biletu uczestnicy  Międzynarodowego CABRIO DALMACJA 2024 otrzymują:

Formularz zgłoszeniowy