CABRIO ALPINA 2024

Podróż marzeń, po najpiękniejszych alpejskich drogach Austrii, Niemiec i Szwajcarii. 
TERMIN: 23/06/2024
– 29/06/2024
Grüß Gott szanowna Wataho!
 
Tym razem zabieramy Was w podróż marzeń, po najpiękniejszych alpejskich drogach, pełnych niesamowitych widoków, znanych górskich kurortów i atrakcji. Czekają na nas najpiękniejsze zakątki Austrii, Niemiec i Szwajcarii. 
 
Wielu osobom Alpy kojarzą się głównie z nartami, snowboardem i popijaniem rozgrzewających napojów w górskich schroniskach. Choć rzeczywiście to prawdziwe królestwo sportów zimowych, latem wcale nie jest tam mniej ciekawie. Mamy dla was propozycję na to, jak spędzić ten czas w Alpach podróżując bez dachu nad głową! Cudowne, zapierające dech w piersiach widoki, emocje związane z eksplorowaniem lokalnych atrakcji i doskonała atmosfera, to kwintesencja wyprawy CABRIO ALPINA, którą przyszło nam dziś zaproponować.
 
Zapraszamy wszystkich, dla których alpejskie przełęcze, są jeszcze nieodkrytym terenem a spokój i szum strumieni staną się małym zwrotem od codziennych obowiązków. Trasa wyprawy wiedzie przez cztery kraje i pozwoli pokazać Alpy z jak najpiękniejszej strony. Jeśli podobnie jak my kochanie, górskie trasy, pełne wodospadów i cenicie sobie podróże w zjawiskowych okolicznościach, ta wyprawa z pewnością jest dla Was.
 
Przygody z CABRIO ALPINA będą odbywać się w najpiękniejszych miastach Europy, min. miejscu urodzenia Mozarta. Odwiedzimy znane z widokówek malownicze Hallstatt. Zamieszkamy w centrum najpopularniejszego kurortu Austrii – Kitzbuhel. Zdobędziemy najsłynniejsze przełęcze górskie Europy – Grossglockner, Furka Pass i Grimsel Pass. Zwiedzimy zamek Neuschwanstein. Nie zabraknie przejażdżki jedyną na świecie koleją linową z wagonem Cabrio Bahn w Stanserhorn.
 
Przejedziemy razem 1300km w otoczeniu zaśnieżonych szczytów, alpejskich łąk pełnych wypasających się krów, świstaków i kozic. Termin, w jakim się tam wybieramy gwarantuje największe szanse na doskonałą pogodę, pozwalającą na otwarcie dachów w naszych kabrioletach.

Tyle czasu pozostało do tego wydarzenia!

Dni
Godziny
Minuty

Szczegóły wydarzenia

W cenie biletu uczestnicy  Międzynarodowego CABRIO ALPINA  2024 otrzymują:

Formularz zgłoszeniowy