CABRIO ALPINA 2023

TERMIN: 08/07/2023
– 14/07/2023
Wielu osobom Alpy kojarzą się głównie z nartami, snowboardem i popijaniem rozgrzewających napojów w górskich schroniskach. Choć rzeczywiście to prawdziwe królestwo sportów zimowych, latem wcale nie jest tam mniej ciekawie. Mamy dla was propozycję na to, jak spędzić ten czas w Alpach podróżując bez dachu nad głową! Cudowne, zapierające dech w piersiach widoki, emocje związane z eksplorowaniem lokalnych atrakcji i doskonała atmosfera, to kwintesencja wyprawy CABRIO ALPINA, którą przyszło nam dziś zaproponować. Zapraszamy wszystkich, dla których alpejskie przełęcze, są jeszcze nieodkrytym terenem a spokój i szum strumieni staną się małym zwrotem od codziennych obowiązków. Trasa wyprawy wiedzie przez cztery kraje i pozwoli pokazać Alpy z jak najpiękniejszej strony. Jeśli podobnie jak my kochanie, górskie trasy, pełne wodospadów i cenicie sobie podróże w zjawiskowych okolicznościach, ta wyprawa z pewnością jest dla Was! Zapraszamy!

Tyle czasu pozostało do tego wydarzenia!

Dni
Godziny
Minuty

Trasa wyprawy CABRIO ALPINA

Szczegóły wyprawy

Udział w wyprawie ekipy dwuosobowej

Cena zawiera:

Każda z ekip otrzymuje Guide z informacjami na temat miejsc które odwiedzamy, zwyczajów, oraz zasad panujących w wybranych przez nas obiektach. Słownik mini z rozmówkami, info o lokalnych przysmakach i wskazówki jak czerpać z Alp “garściami” gdy podróżujemy w cabrio.

Formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest J&S Consulting Arkadiusz Szczepański, Mittenwalder Str. 12, Berlin 10691, Niemcy. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z Regulaminem.

Należy zabrać ze sobą