CABRIO TOSKANIA 2024

W Toskanii podróżowanie bez dachu nad głową daje taka frajdę, że przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy tydzień we Włoszech.
TERMIN: 18/05/2024
– 24/05/2024
Czołem Wataho!
 
Toskania to przypuszczalnie najpiękniejszy region we Włoszech łączący w sobie wszystkie cechy włoskiego “Dolce Vita”. Są tu piękne krajobrazy, słynna na całym świecie kuchnia, urokliwe, średniowieczne miasteczka i dzikie plaże wybrzeża Toskanii.
 
Nie bez przyczyny wybraliśmy to miejsce na kierunek naszej wyprawy, bo czego chcieć więcej?! Możemy wypoczywać w basenie pośród winnic regionu Chianti, leżeć nad morzem lub zwiedzać architektoniczne cuda tutejszej urbanistyki. Na koniec dnia otrzymamy świetną kolację i butelkę Chianti Classico. 
 
Nie mamy pewności, ale w sieci krąży opinia, że nigdzie jak w Toskanii podróżowanie bez dachu nad głową daje taka frajdę. Aleje cyprysowe, malownicze wzgórza, stare opactwa, to wszystko przygotowaliśmy dla Was na ten wyjątkowy tydzień we Włoszech.
 
Wśród miejsc które odwiedzimy znajdą się min. Fiesola, Montecatini Terme, Garfagnana, Barga, Luca, Florencja, San Miniato, Pienza, Siena, Monteriggioni i wiele wiele innych. Nasza podróż po Toskanii obejmuje wiele fascynujących miejsc, z każdym z nich związana jest bogata historia, kultura i niezwykłe krajobrazy, dlatego jak kochacie podróże w cabrio, to ta wyprawa skruszy serca wszystkich.

Tyle czasu pozostało do tego wydarzenia!

Days
Hours
Minutes

Szczegóły wydarzenia

W cenie biletu uczestnicy  Międzynarodowego CABRIO TOSKANIA 2024 otrzymują:

Formularz zgłoszeniowy