9. Międzynarodowy Festival CABRIO POLAND 2024

Bilety wyprzedane – zapisz się na listę rezerwową – wypełnij formularz.
TERMIN: 06/09/2024
– 08/09/2024
Czołem Wataho!  #samipozytywniludzie
 
Zapraszamy Was do wzięcia udziału 9. Międzynarodowym Festivalu CABRIO POLAND 2024! Jest to najważniejsza impreza motoryzacyjna dla miłośników cabrio w Europie. Zrzeszając ponad 15k pasjonatów cabrioletów zarówno z Polski, jak z zagranicy, którym przewodzi hasło „Wiele marek, jedna pasja!”.
 
Podczas 9MFCP będziemy bawić się przy akompaniamencie muzyki na żywo i Dj-a, podróżować rajdowo bez dachu nad głową, szefowie kuchni zadbają o nasze podniebienia a lokalni winiarze nie będą szczędzić wina podczas degustacji. Jak co roku przygotowaliśmy dla Was dwa dni rajdowe, dwa tematyczne wieczory, jeśli dodamy, że zaprosiliśmy gości specjalnych na to wydarzenie to zapewne Was nie zaskoczymy!
 
Dziewiąta, wyjątkowa edycja Międzynarodowego Festivalu CABRIO POLAND odbędzie się w terminie od 6-ego do 8-ego września 2024 roku na terenie, absolutnie zjawiskowego i malowniczo położonego LAKE HILL Resort & SPA. Nie mamy złudzeń, że samo miejsce dostarcza uczestnikom i odwiedzającym niezapomnianych wrażeń. Mając na uwadze nie przypadkowo wybraną datę wydarzenia, organizatorzy przygotowali jeszcze więcej niezwykłych atrakcji oraz niespodzianek dla wszystkich którzy wspólnie z Watahą CABRIO POLAND zamierzają spędzić ten wrześniowy weekend.
 
Z uwagi na ograniczenia logistyczne, 9 MFCP przygotowujemy tylko dla pierwszych 150 ekip. Zapraszamy na najważniejsze wydarzenie dla miłośników cabrio w Europie, zapraszamy na 9 Międzynarodowy Festiwal CABRIO POLAND 2024. Ramowy program wydarzenia zakłada min. dwie imprezy rajdowe na terenie kraju, dwa wydarzenia wieczorne dla miłośników cabrio, kino plenerowe, oraz wiele aktywności związanych z kulturą podróżowania bez dachu nad głową. 
 
Wszystkie bilety na to wydarzenie dotyczą ekip dwuosobowych, w wersji all inclusive – wyłączając napoje alkoholowe. Wszyscy zainteresowani innymi konfiguracjami (pobyty singli, dzieci, etc) prosimy zgłaszać się na priv. 

Tyle czasu pozostało do tego wydarzenia!

Days
Hours
Minutes

WYDARZENIE WYPRZEDANE

W cenie biletu uczestnicy  Międzynarodowego Festivalu CABRIO POAND 2024 otrzymują:

Lista rezerwowa

Jak bawiliśmy w poprzednich latach!