Cabrio Adriatica 2022

Ktoś powie, takiej majówki jeszcze nie było i ma rację, bo to co przygotowaliśmy dla Was zaskoczy nawet wybrednych podróżników cabrio.
TREMIN: 01/05/2022
– 07/05/2022

Tyle czasu pozostało do tego wydarzenia!

Dni
Godziny
Minuty

Chorwacja, czyli ten wyjątkowo malowniczy i gościnny kraj położony
nad Morzem Adriatyckim stanie się miejscem wyjątkowej wyprawy
w niecodziennym wydaniu. Wiosenna wyprawa wzdłóż wybrzeża Adriatyku, pokaże nam wszystko to, co najpiękniejsze o tej porze roku.

Naszą przygodę po chorwackiej ziemi, rozpoczniemy w miejscowości Motovun nazywanej perełką środkowej Istrii a zakończymy w miejscu nazywanym perłą Dalmacji i jednym z najpiękniejszych miast na ziemi – Dubrowniku. Odwiedzimy słynne chorwackie atrakcje, spróbujemy wyjątkowych dań serwowanych nam przez szefów kuchni, odwiedzimy miejsca których próżno szukać w przewodnikach, zapytacie dlaczego? Bo lubimy Was zaskakiwać! Jak nigdy, odwiedzimy wiele zamków, twierdzy i warowni. Pewnie przyjdzie nam zwiedzić wiele miejsc, które niekoniecznie znajdują się na mapie ,,turysty’’ w Chorwacji, ale po to właśnie to robimy!

Jakość dobranych atrakcji zaplanowanych na trasie CABRIO ADRIATICA, oraz miejsca ,,kulinarnych uniesień” wyróżniają szczególnie naszą wyprawę i nie bez kozery nasze wyprawy do Chorwacji nazywane są najpiękniejszymi przygodami życia! Czeka nas 7 dni bałkańskich przygód nie tylko w majówkowy weekend, przygód które pozostaną w pamięci na lata.

Cieszymy się na Waszą obecność i nie możemy doczekać się, aż wspólnie wyjedziemy na trasę jednej z najbardziej malowniczych wypraw w tej części Europy!

CABRIO ADRIATICĘ w 2022 roku poprowadzą dla Was:
Marta Szczepańska i Arkadiusz Szczepański

Trasa wyprawy CABRIO ADRIATICA

Harmonogram wyprawy

Szczegóły wyprawy

Udział w wyprawie ekipy dwuosobowej

Cena zawiera:

Formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest J&S Consulting Arkadiusz Szczepański, Mittenwalder Str. 12, Berlin 10691, Niemcy. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z Regulaminem.

Należy zabrać ze sobą