Do Dechy Podcast

DoDechy to potencjalnie najlepszy polski podcast motoryzacyjny prowadzony przez trójkę facetów, którzy o motoryzacji wiedzą wszystko… prawie. Możecie spodziewać się lekkiego podejścia do tematyki czterech kółek, sporej dawki wiedzy, częstych dygresji i ciężkich żartów. Dobre humory gwarantowane!

Zobacz

WTC-WATCH THIS CAR to grupa pasjonatów motoryzacji z etyliną w żyłach i obiektywem w dłoni. Z tą samą charyzmą pochylają się nad kultowym Mustangiem i kwadratowym E30 stojącym gdzieś na tyłach szopy, wiedzą jak wydobyć piękno z każdego pojazdu, po prostu się na tym znają. Po sesji każde auto ma + 10 pkt do zajebistości!

Zobacz

AUTONATA wynajem aut w Gnieźnie to mega sprawdzony adres który polecam na 100%. Nie spotkałem się jeszcze z taką sytuacją, żeby gdy zepsuje się auto w Berlinie, firma dojechała z Gniezna aby dostarczyć nowy transport i zrobiła to w ramach współpracy! Absolutnie bezkonkurencyjni! Polecamy!

Zobacz

Pringles Orginal. To od niego wszystko się zaczęło. Pierwszy smak zamknięty w legendarnym już kształcie hiperbolicznej paraboloidy, który pasuje jak ulał do naszej unikalnej puszki w kształcie tuby. Tyle historii – od awangardy, przez zakręcone smaki, aż po niekończącą się zabawę – nic dziwnego, że to więcej niż chipsy! Jest z nami od drugiej edycji CABRIO  POLAND! Jest CABRIO, jest PRINGLES! Dziękujemy!

Zobacz

piwo Paulaner

Paulaner – niemieckie piwo produkowane przez monachijski browar Paulaner, w Polsce dystrybuowane przez Grupę Orbico. Historia Paulanera sięga XVII wieku. Pierwszy oficjalny dokument opisujący istnienie na peryferiach Monachium browaru prowadzonego przez braci paulinów pochodzi z 1634 roku. Warzyli oni wtedy cieszące się popularnością mocne piwo Salvator, konsumowane szczególnie w okresie wielkiego postu. Na początku XIX wieku browar stał się przedsiębiorstwem świeckim, obecnie należy do BHI (Brau Holding International AG) Wspaniałe pszeniczne piwo o wyjątkowym, ożywczym smaku. Nasi partnerzy przy III Międzynarodowym Zlocie CABRIO POLAND 2018 w Poznaniu.

Zobacz

 


Zlot Cabrio 2018